pl

Bartłomiej Grębski

Grażyna jest dla mnie wzorem profesjonalisty z obszaru MICE. Świetnie zorganizowana, konkretna i godna zaufania. Jest znana w branży, dzieli się wiedzą i doświadczeniem. Jako przedstawiciel PLL Lot cyklicznie współpracuję z Grażyną przy organizacji spotkań dla stowarzyszenia Site. Mam nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości.

Read more

Kinga Sankowska

Grażyna jest chodzącą encyklopedią z obszaru MICE & BTM. Chętnie dzieli się swoją obszerną wiedzą i wspiera swój zespół w osiąganiu celów biznesowych. Jej pozytywna energia oraz dynamiczna natura udziela się każdemu. Zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie, nie tylko kiedy pracowałam w Weco Travel ale również jak już byłam poza organizacją. Praca z nią to czysta przyjemność.

Read more

Hasan Dinc

Grazyna is a great professional, that I had the pleasure to work with. Extremely knowledgeable in all the Event segments. A specialists in Mice inbound aswell as outbound. I feel honored to know Grażyna for many years. A dedicated person also to the International Global community.

Read more

Beata Bartosiak

Grażyna jest doświadczonym i profesjonalnym managerem, liderem w obszarze podróży służbowych i całego rynku MICE. Zawsze otwarta na nowe propozycje, kreatywna i zorientowana na cel…. Zawsze nastawiona pozytywnie, otwarta, serdeczna, pełna optymizmu i w 100% profesjonalna. Współpraca z Grażyną zawsze przebiegała z zachowaniem najwyższych standardów jakości, w atmosferze wzajemnego szacunku i wsparcia i wnosiła niepodważalną wartość dodaną do każdego realizowanego…

Read more

Katarzyna Pytlak

Grażyna to dla mnie twarz branży MICE. Doskonale zorientowana w rynku spotkań, konferencji oraz Business Travel. Zakochana w incentive, co potwierdza swoim zaangażowaniem w pracy w stowarzyszeniach SOIT oraz SITE Poland. Zawsze aktywna, otwarta na nowinki i chętna do działania. Swoim doświadczeniem dzieli się chętnie i na każdym poziomie współpracy. Zaangażowana, skrupulatna, dążąca do celu. Jasno wyraża swoje zdanie, chętnie…

Read more

Paddy Paul

I have been associating with Grazyna for many years now and found her to be an Industry professional. Always proactive, helpful and ready to extend good advice. Perfect disposition for the tourism Industry. To be where she is today, obviously she is a great trainer and teacher. I am sure she will climb to greater heights in the international area.

Read more

Złóż zapytanie dot. współpracy

Błąd: Brak formularza kontaktowego.